Трафарети для декору (ч.ІІ)


трафарети для декору Трафарети для стін – нові можливості для любителів всього незвичайного

Трафарети для розпису стін можуть бути різних розмірів і конфігурацій. Інтер’єрам в стилі ар-деко властива якась помпезність і навмисна розкіш. Геометричні фігури, орнаменти, нанесені на стіни за допомогою шаблонів, доповнять цілісність композиції приміщення, оформленого в цьому стилі. Для нанесення декору на верхню частину стін, як правило, застосовуються трафарети невеликих розмірів. При бажанні створити монументальне зображення на вертикальній поверхні використовуються трафарети відповідних розмірів.

Античний стиль інтер’єру доречний в просторих садибах з високими стелями, просторими кімнатами і великими вікнами. На стіни можуть бути нанесені орнаменти, характерні для часів Стародавньої Греції та Риму, зображення стародавніх божеств і героїв античного епосу. Зони близько внутрішніх дверей часто прикрашаються малюнками, які імітують колонади і скульптури, які були невід’ємним елементом будинків давньогрецької та римської знаті. Для декору житлових приміщень в античному стилі можна замовити виготовлення трафаретів з плівки або пластика.

Квіткові мотиви доречні як в стандартних квартирах, так і в елітних апартаментах. Яскраві і соковиті композиції з маків, троянд, тюльпанів оживляють інтер’єри і надають їм виразність. Нанесені на стіни зображення кульбаб, ромашок і польових квітів створюють ефект легкості і навіть в приміщеннях невеликих розмірів. Досить замовити спеціальні трафарети для декору і в квартирі виникне рукотворний куточок живої природи.

Завдяки трафаретам вдається перетворювати приміщення різних об’ємів, надаючи їм унікальність. Трафарети для декору дають можливість акцентувати увагу на окремих деталях або створити цілісний образ певної епохи або стилю в дизайні. Спеціалізовані компанії пропонують виготовлення трафаретів будь-якої складності і сюжетної спрямованості, що створює безмежні можливості для неординарно мислячих людей.

Читайте також

Додати коментар: